Skip to content

Internetowa

Reklama – Ełk

Facebook Ads i Google Ads (AdWords)

Reklama Ełk

Czy Twoja firma ma swoje miejsce w sieci?

Czy łatwo ją odnaleźć?

Paradoks… Też tak robisz?

Większość przedsiębiorców, gdy szuka usługi lub produktu, używa internetu. Mimo wszystko, kiedy sami potrzebują reklamy, sięgają po środki typu ulotki, banery na płotach, reklamy w prasie

Największym problemem, oprócz kosztów zwykłej reklamy, jest brak możliwości pomiaru skuteczności. Nigdy nie poznasz liczby osób, które ją zobaczyły lub zainteresowały się jej treścią. Tym samym, nigdy nie dowiesz się czy czy uzyskałeś zwrot z inwestycji…

Dlaczego tak się dzieje? 

Przede wszystkim wynika to z braku wiedzy, zaufania do nowoczesnych form reklamy i braku czasu, by się tym zainteresować. To normalne – prowadząc firmę, masz setki spraw na głowie, a najłatwiej sięgnąć po rozwiązania, z którymi już miałeś do czynienia.

Prawda jest taka, że…

tradycyjne formy reklamy, w większości przypadków przegrywają z reklamą w internecie

Precyzyjnie kierowana reklama internetowa

trafia do właściwych osób

Współczesne rozwiązania

Odpowiednio przygotowana reklama w internecie, połączona z przypisaną dla niej stroną internetową (tzw. landing page), to obecnie najlepsza i najtańsza forma pozyskiwania klientów. Wszystkich korzyści, które z niej płyną nie sposób wymienić.

  • Płacisz tylko za kliknięcie w baner lub wynik wyszukiwania
  • Nie jesteś związany żadną umową
  • Włączasz/ wyłączasz reklamę kiedy chcesz
  • W każdej chwili możesz ją zmienić, dostosować do aktualnej oferty
  • Codziennie widzisz statystyki wyświetleń i kliknięć w reklamę
reklama elk ełk 2

Sieć reklamowa

Z pewnością, podczas przeglądania różnych stron internetowych widziałeś kwadraciki, prostokąciki z reklamami. Nie jest to dostępne tylko dla wybrańców! Twoja firma też może reklamować się w ten sposób i to taniej, niż myślisz, wykorzystując kampanie reklamowe Google AdWords (aktualnie Google Ads).

rekalama na facebooku elk ełk

Facebook

Jeśli masz Facebooka, codziennie widzisz reklamy podobne do tej, widocznej na załączonym obrazku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoja firma właśnie tak pozyskiwała klientów.

reklama elk ełk

Wyniki wyszukiwania

Reklamy w wynikach wyszukiwania Google AdWords (aktualnie Google Ads). Spotykasz się z nimi na co dzień, gdy wpisujesz zapytanie w wyszukiwarkę Google. Możesz wybrać słowa kluczowe, po wpisaniu których klient zobaczy Twoja reklamę.

Dzięki specjalnym narzędziom…

…swoją reklamę precyzyjnie kierujesz do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługami

Takie czasy…

Dziś, większość ludzi jest wyposażona w smartfony, tablety, laptopy. Gdy jesteś w poczekalni, u fryzjera itp. zauważ, że prawie nikt nie przegląda gazetek reklamowych. 

Większość siedzi z telefonem w ręku i przegląda internet, facebooka. Czy trafią tam na Twoją firmę? Czy ją odnajdą, jeśli będą szukać rozwiązań, które dostarcza Twój biznes? 

reklama ełk3

Mogę Ciebie w tym wyręczyć – wdrożyć lub ulepszyć

w Twojej firmie internetowe działania reklamowe

Zdaję sobie sprawę, że gdy prowadzisz firmę nie masz czasu na to, by zajmować się tego typu działaniami, zdobywać wiedzę na ich temat itd. Raczej nie da się być profesjonalistą w każdej dziedzinie.

Piotr Trojanowski

Piotr Trojanowski

Kilka słów o mnie

5 lat doświadczenia jako eCommerce Menadżer w sklepie internetowym, 3 lata doświadczenia jako Specjalista Marketingu Internetowego i Lokalnego w salonie Renault. Od 2017 r tworzę strony www 📈 i kampanie reklamowe w internecie. Od 4 lat jestem Menedżerem Projektów eCommerce w convertis.pl, gdzie koordynuję prace programistyczne dla dużych sklepów internetowych. Posiadam certyfikaty między innymi: Google AdWords, Google Analtyics, Google – Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych.

W czym Ci mogę pomóc:

  • pomogę Ci zaistnieć w internecie lub poprawię pozycję
  • stworzę stronę internetową w przystępnej cenie
  • skonfrontuję Twoje pomysły, doradzę albo odradzę

Potrzebujesz szczegółowej wyceny?

Napisz do mnie lub zadzwoń. Omówimy Twoje potrzeby. Jeśli podejmiemy współpracę to dobrze, jeśli nie – nic straconego. Być może podczas rozmowy Ty i ja nauczymy się czegoś nowego, dowiemy się czegoś ciekawego 🙂