Strony Internetowe Ełk

Zdobywaj klientów online dzięki stronie WWW

Strony Internetowe Ełk - Biurko

Strona internetowa vs. facebook ?

Dlaczego prowadząc firmę musisz mieć swoją stronę internetową?

No właśnie! Po co Ci strona WWW?

Przecież jest Facebook, Instagram i inne media społecznościowe, które stały się swoistym internetem w internecie. Niestety, tak myśli wielu przedsiębiorców… Ty chyba nie, skoro tu jesteś?

Problem jednak w tym, że uzależniając obecność swojej firmy w sieci wyłącznie od Facebooka jesteś zdany wyłącznie na to, jakie warunki podyktuje właściciel tej platformy. Takie warunki mogą się zmienić w każdej chwili. Wydarzyło się to już wielokrotnie. Np w 2017 roku zasięgi  postów publikowanych na firmowych fanpage zostały ucięte niemalże do zera

Oczywiście, możesz nadal publikować posty, ale spośród wszystkich osób z Twojej społeczności, zobaczy je zaledwie garstka. Chyba, że zdecydujesz się na posty sponsorowane, co zmienia diametralnie postać rzeczy. Natomiast w tej sytuacji kluczowym jest umiejętne skonfigurowanie kampanii reklamowej na facebooku, by reklama trafiała do właściwej grupy docelowej.

Kolejnym zagrożeniem jest to, że możesz w każdej chwili zostać zbanowany. Tymczasowo lub na dobre. Np. przez to, że w do końca nie znany dla Ciebie sposób złamiesz regulamin Facebooka. Co się dzieje z Twoją firmą w takiej sytuacji? Zwyczajnie znika z internetu.

Poza tym, zwróć uwagę na to, do czego ludzie używają Facebooka – przecież nie po to, by szukać Twojej firmy! Jeśli będą chcieli ją zaleźć, będą jej szukać w Google.

Trochę truizmu…

Strona internetowa, jako wizytówka firmy

Na stronie www masz zdecydowanie więcej możliwości publikacji swojej oferty. Możesz z nią dotrzeć do każdego użytkownika, który używa internetu, bez konieczności posiadania konta w mediach społecznościowych.

Jeśli dobrze zoptymalizujesz treść na swojej witrynie pod kątem SEO (w czym pomagam), jest duże prawdopodobieństwo, że osiągnie wysokie pozycje w Google. Dzięki temu będziesz mieć większy ruch na swojej stronie www, a to może przełożyć się na lepszą sprzedaż Twoich produktów lub usług.

Z mojej obserwacji wynika, że strony internetowe w Ełku (na ełckim, lokalnym rynku), w większości przypadków są słabo zoptymalizowane pod pozycjonowanie w Google. Tu powstaje szansa, że jeśli to zrobimy lepiej, Twoja strona będzie wysoko.

Piotr Trojanowski

Piotr Trojanowski

Kilka słów o mnie

5 lat doświadczenia jako eCommerce manager w sklepie internetowym, 3 lata doświadczenia jako specjalista marketingu internetowego i lokalnego w salonie Renault. Od 2017 r tworzę strony www i kampanie reklamowe w internecie. Aktualnie jestem menedżerem projektów eCommerce w convertis.pl, gdzie koordynuję prace programistyczne dla dużych sklepów internetowych. Posiadam certyfikaty między innymi: Google AdWords, Google Analtyics, Google – Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych.

W czym Ci mogę pomóc:

Co o mnie mówią moi Klienci

Korzystając z moich usług otrzymujesz:

Bezpłatne szkolenie z zarządzania treścią Twojej strony

Nauczysz się jak edytować treść swojej strony, by zawsze była aktualna

Wsparcie techniczne i niezbędne aktualizacje przez rok

W przypadku jakichkolwiek pytań, jestem do Twojej dyspozycji

Zaindeksowanie strony w wyszukiwarce Google

+ odpowiednio zredagowane metadane, by uzyskać lepszą pozycję w Google

Firmowe strony internetowe

(przykładowe realizacje dla ełckich firm)

Sample image
monitor-812868_1280

Centrum Budowlane Krupiński – jedna z najlepszych hurtowni budowlanych w regionie.

www.krupinski.elk.pl

Sample image
monitor-812868_1280

Szybki Angielski Ełk – placówka byłego tłumacza Prezydenta USA. Nauka angielskiego w 6 miesięcy.

www.e-eng.com.pl

Sample image
monitor-812868_1280

Biuro Rachunkowe Prestiż Profesjonalne usługi księgowe w Ełku

www.prestiz.elk.pl

Potrzebujesz szczegółowej wyceny?

Napisz do mnie lub zadzwoń. Omówimy Twoje potrzeby. Jeśli podejmiemy współpracę to dobrze, jeśli nie – nic straconego. Być może podczas rozmowy Ty i ja nauczymy się czegoś nowego, dowiemy się czegoś ciekawego 🙂